Blog

21 Ocak 2018

TezTürkiye ile Tez Zamanda !

Akademik dünyada bir vazgeçilmez olan tez hazırlama kariyerini bu sahada ilerletecekler için bir dönüm noktasıdır. Aynı zamanda onunun tespitinden kaynak taramasına, sayfa düzeninden SPSS analizine kadar her safhada özen ve dikkat gerektiren bir konudur. Akademik açıdan zengin içerikli, Türkçe imla kurallarına uygun, alanın literatürüne uygun kelimelerin yer aldığı bir tez akademik danışman ve öğrencileri memnun etmektedir.

Devlete üniversiteleri, özel üniversiteler ve kamu kurumlarının sayısı göz önüne alındığında Ankara tez hazırlama bakımından önemli bir yoğunluğun yaşandığı bir şehir denilebilir. TezTürkiye olarak ön lisans tezi ve lisans tezi yanı sıra yüksek lisans tezi ya da doktora tezi ile kamu kurumları uzmanlık tezleri konusunda deneyimli akademisyenlerimizin danışmanlığında hizmet vermekteyiz. Tez yazımının yanı sıra tez önerisi – literatür tarama ve intihal azaltma ile tez taslağı oluşturma gibi akademik tez dünyasını ilgilendiren konularda yanınızdayız.

TezTürkiye olarak hizmetlerimiz bunlarla sınırlı değil. Proje danışmanlığından ödev hazırlamaya, blog hazırlamadan redaksiyon – editörlük hizmetlerine kadar çeşitli uzmanlık alanlarımız için sitemizi inceleyebilirsiniz.

Sitedeki telefon numarası ile bizlerle iletişime geçebilir, ihtiyacınız olan akademik içerikli tezlere tez zamanda kavuşabilirsiniz.

Tez zamanda görüşmek üzere !

Blog

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.