HAKKIMIZDA

Tez danışmanlığı, proje danışmanlığı, literatür tarama, tez önerisi, ödev hazırlama, intihal azaltma, SPSS analizi, redaksiyon, makale hazırlama, blog ve web sitesi içeriği hazırlama deşifre hizmetleri akademik bilgi birikimi ve beceri isteyen hizmetlerdir. TezTürkiye olarak alanında akademik birikim sahibi ve yüzlerce öğrenci yetiştirmiş akademisyen kadromuzla söz konusu hizmetleri vermekteyiz. İddiamız, istenilen sürede intihalsiz, Türkçe imla kurallarına uygun, akademik dilde hazırlanmış, özgün çalışmalar üretmektir.

Yasal Uyarı: 5846 sayılı Fikri ve Sanat Eserleri kanunu çerçevesinde bilimsel ve akademik anlamda danışmanlık hizmetinin sunulmasıdır. Resmi olarak çalıştığınız danışmanınızın yetersiz kaldığı noktada talep ettiğiniz bilimsel ve akademik anlamdaki sağlanan hizmet türüdür. Kurumsal kimliğimiz bilim ve akademik etik değerlerin hukuki sürecin dışında hareket etmemektedir. Yapılan işlemler tamamen Fikri ve sanat eserleri kanunu çerçevesinde gerçekleştirilmektedir. Bu süreç ve çerçevenin dışına kesinlikle çıkılmamaktadır.

Hizmetlerimiz

Aşağıdaki alanlarda profesyonel ekibimizle, ofis ortamında hizmet vermekteyiz.

 1. Tez Danışmanlığı

  Lisans bitirme, yüksek lisans, doktora, ön lisans tezi, ödev, proje danışmanlığı, spss analizi, literatür tarama, intihal azaltma hizmetleri vermekteyiz.

 2. Proje Danışmanlığı

  Avrupa Birliği Projeleri (Ulusal Ajans), KOSGEB Projeleri, TÜBİTAK Projeleri, Tarımsal ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) Projeleri, Kalkınma Projeleri, Gençlik Spor Bakanlığı Projeleri kapsamlarında proje danışmanlıkları vermekteyiz.

 3. İçerik Editörlüğü

  Makale Yazımı, Blog Yazarlığı, Web Sitesi Özgün İçerikleri, Redaksiyon ve Deşifre hizmetleri sunmaktayız.

 4. Sunum ve Ödev Hazırlama

  Kişiler, Kurumlar ve Firmalar için Power Point ve Prezi alt yapıları ile sunumlar hazırlar, ödevlerinizle ilgili destekler sunarız.

Çalışma Ortam ve Yöntemimiz

Bizimle iletişime geçtikten sonra tezin teslim tarihi, konu, sayfa adedi ve ücret gibi konularda mutabık kaldığımızda tez danışmanlığı sürecini başlatıyoruz. Kaynak tarama ve literatür tarama konularının ardından tez yazım süreci başlamaktadır. Talebe göre SPSS hizmeti gibi ekstra hizmetlerimizi yerine getiriyoruz.

Belirlenen zamanda teslimatı gerçekleştiriyoruz. Teslimin ardından revizyon çalışmalarıyla tezinizin nihai teslimatını yerine getiriyoruz. Bu konuda bizimle iletişime geçmekten çekinmeyiniz.

Diğer hizmetlerimizde de aynı süreçler geçerli 0lup, en kaliteli hizmeti en kısa sürede almak için üzerimize düşeni yapmaya hazırız.

261Tez Yazımı
53Proje
979Blog Yazısı
193Sunum
WhatsApp chat WhatsApp Destek Hattı